MÖBLER / Bord / Matbord 10583528
nr 1058 3528
Matbord
Mahogny, diameter: 125 + 5 ilägg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:28:00
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)